Kızlar yardım

     esra42 • 15 Gün Önce • 151 Görüntülenme

Askerime kutu hazırlamak istiyorum içine ne koyabilirim sizce?


Bu Soruya 9 ´Kez Yorum Yapıldı.
15 Gün Önce   #1

İhtiyacı olan herşey olabilir canım :) yiyecek, içecek koyabilirsin eğer mesafe kısaysa yada işte orda kullanabilecegi şampuan krem diş macunu sabun vb de koyabilirsin ben öyle yapmıştım :)

15 Gün Önce   #2

Bayatlamayan kurabiye gonderebilirsin. Mektup yazabilirsin. Mektuba parfumunu sikabilirsin opucuk koyabilirsin. Fotograflarinizi cikarabilirsin :)

15 Gün Önce   #3

Bence poşet çay nescafe filan da koy canım çok para gidiyor onlara malum :)) bisküvi çikolata vs işte abur cubur koyarsın ama dedikleri gibi mektup çok güzel fikir mektubu unutma :)

14 Gün Önce   #4

Cevaplanan#1 @Yaren007 :

Teşekkür ederim cnm

14 Gün Önce   #5

Cevaplanan#2 @Üzeyirmerve :

Teşekkürler

14 Gün Önce   #6

Cevaplanan#3 @aisenur♡mustafa :

Teşekkürler :)

14 Gün Önce   #7

Cevaplanan#2 @Üzeyirmerve :

Bende öyle yaptım fon kartonu alıp kalp şeklinde kesip söz yazdım sonra öpücüğümü üstüne yapıştırdım resim çıkardım abur cubur kek kurabiye yemek bile yapıp yoluyorum ama benim yakın 1.30 saat var aramızda BN hep yoluyorum haftada bir kere yemek yapıyorum nişanlıma çokta mutlu oluyor yaptığım kalpleri resimleri dolabına yapıştırmış her açtığında bakıp öpüyo bende mutlu oluyorum

13 Gün Önce   #8

Cevaplanan#7 @nurselmedeni :

Teşekkürler

13 Gün Önce   #9

Cevaplanan#7 @nurselmedeni :

Yaa cok sanslisin. Ziyaretine bile gidersin. Benin askerim malesef sadece acemiligini ailemin yasadigi yerde yapti. Hafta sonlari ziyaret ettim ama simdi 12 saat var aramizda. Ayda 1 2 kez kargo gondermekle yetiniyorum. Hayirlisiyla gelsinler insallah :)

Bu soruya cevap verebilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Giriş Yap
Bilgi çubuğu
Loading...