Askeri Birlikler

Samsun 15’inci Piyade Eğitim Tugayı Çavuş Eğitim Tabur Komutanlığı

15’inci Piyade Eğitim Tugayı Çavuş Eğitim Tabur Komutanlığı Ulaşım Bilgileri

15’inci Piyade Eğitim Tugayı Çavuş Eğitim Tabur Komutanlığı Samsun-İlkadım da bulunuyor.

Birliğe ulaşım farklı illerden farklı yollarla sağlanabilir.

Kara yolu ulaşım: Şehre hemen bütün illerden direkt sefer bulunuyor. Sefer bulunmayan illerden yakın illere gelinip aktarma yapılabilir. Samsun şehirlerarası otobüs terminali şehir merkezinde bulunuyor. Buradan şehir içi otobüsler, ticari taksilerle birliğe ulaşmanız oldukça kolay.

Terminal Tel: 0 362 238 17 06

Hava yolu ile ulaşım: şehir merkezine uzaklığı 19 km olan havalimanına gelerek buradan HAVAŞ sevişleri ile şehir içine oradan da dilerseniz şehir içi otobüsler dilerseniz ticari taksilerle birliğe ulaşabilirsiniz.

Samsun Havaalanı Tel: 0 362 844 88 30 – 362 844 88 24

Demir yolu ile ulaşım: samsuna demir yolu ile ulaşım, Sivas samsun, samsun-Amasya hattından yapılabiliyor. Bu güzergâhta iseniz bu yolu tercih edebilirsiniz. Tren garı da şehir merkezinde bulunduğu için kolaylıkla birliğe ulaşabilirsiniz.

Gar Tel: 0 362 233 22 93
15’inci Piyade Eğitim Tugayı Çavuş Eğitim Tabur Komutanlığında Askerlere Sunulan İmkânlar

15’inci Piyade Eğitim Tugayı Çavuş Eğitim Tabur Komutanlığı kışla içerisinde er ve erbaşların gereksinimlerini karşılamak üzere banka ATM’leri, PTT şubesi ve iletişimleri için ankesörlü telefonlar yer alıyor.

Kışla kantini askerlerin gündelik ihtiyaçlarını karşılamak üzere çeşitli kalemlerden ürünler bulunduruyor. Yiyecek içecekten bot boyasına kadar asker ihtiyaçları bu kantinden temin edilebilir.

Askerlerin dinlenmesi ve eğlenmesi içinse güvenlik önlemi alınmış internet bağlantılı bilgisayarlar, gazino, futbol, basketbol, voleybol sahaları ile pentatlon parkuru bulunuyor.

Sağlık problemleri için 1. Basamak sağlık merkezi ve rehberlik ve danışma merkezi de kışla içerisinde bulunan imkânlar arasında yer alıyor.

15’inci Piyade Eğitim Tugayı Çavuş Eğitim Tabur Komutanlığı İletişim Bilgileri

Aşağıda yer alan telefon numarasından komutanlık hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Adres: İlyasköy Mah. Osmaniye Cad. Çavuş Eğitim Tabur Komutanlığı İlkadım/Samsun

Telefon  : 0 362 440 15 54

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir