Askeri Birlikler

Jandarma Ulaştırma Tabur Komutanlığı Söğüt

Jandarma Ulaştırma Tabur Komutanlığına Ulaşım

Bilecik ili Söğüt ilçesine hava ve deniz yolu ile ulaşım imkanı bulunmamaktadır. Ancak demir yolu ve kara yolu ile rahatlıkla söğüt ilçesine ulaşmanız mümkündür. Söğüt ilçesine kara yolu ile gelecek askerlik ilk tercih noktası Bilecik ve sonrasında ise Eskişehir olmalıdır. İlçe Bilecik´e 26 Km ve Eskişehir´e ise 50 Km mesafededir. Bilecik yada Eskişehir otogarına şehirler arası otobüs seferleri ile ulaştıktan sonra her iki otogardan da saat başı kalkan Söğüt araçları ile rahat bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Bilecik üzerinden gelecekler için Jandarma Ulaştırma Tabur Komutanlığı ile otogarın arası yaklaşık 3 Km´dir ve Söğüt – Bilecik yolu Jandarma Ulaştırma Tabur Komutanlığı nizamiyesi önünden geçmektedir burada da inmeniz mümkündür.

Jandarma Ulaştırma Tabur Komutanlığı Sosyal İmkanları

Komutanlık içerisinde askerin ihtiyaçlarını giderebilmesi için bir çok sayıda kantin bulunmaktadır. Bu kantinlerde dışardan 3 TL ye alacağınız şeyleri 1 TL ye bile almanız mümkündür. Bunun dışında komutanlık içerisinde askerinlerin istirahat saatlerini geçirebilmeleri için basketbol, futbol ve voleybol sahası bulunmaktadır. Bunun haricinde masa tenisi ve kütüphanesi mevcuttur.

Komutanlık içerisinde askerlerin kullanımına sunulmuş 83 adet ankesörlü telefon kulübesi bulunmaktadır. İstirahat saatlerinde tuşlu telefonunuz haricinde bu ankesörlü telefonları da kullanmanız mümkündür.
Jandarma Ulaştırma Tabur Komutanlığı Telefon Numaraları

Aşağıda yer alan telefon numaralarından tabur santraline ulaşabilirsiniz.

– 0 228 361 34 17
– 0 228 361 38 86
– 0 228 361 33 58

Jandarma Ulaştırma Tabur Komutanlığı Posta Adresi

Askerinize kargo yada mektup yollamak isterseniz aşağıda yer alan adres üzerinden yollamanız mümkündür. Adres üzerinde “…..” yazan kısma askerinizin bölük numarasını yazmanız gerekmektedir.

Jandarma Ulaştırma Eğitim Tabur Komutanlığı “…..” Bölük Komutanlığı Söğüt / BİLECİK

Gönderdiğiniz kargolar açılarak içleri kontrol edilmektedir. Olumsuz bir durum olması durumunda kargoya el konulmaktadır ve teslim edilmemektedir. Aynı şekilde gönderdiğiniz mektuplarda açılarak okunmaktadır.

Bunlar haricinde kafanıza takılan bir soru olması durumunda yorum üzerinden sorunuzu bize ve diğer takipçilerimize iletebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir