Askeri Birlikler

Isparta 40. Piyade Er Eğitim Alayı

40. Piyade Er Eğitim Alayına Ulaşım

40. Piyade Er Eğitim Alayı Isparta ili merkezine 30 dakikalık bir konumda yer almaktadır. Bu nedenle ulaşım konusunda diğer birliklere göre biraz daha rahat edebilirsiniz. Acemi veya usta birliği 40. Piyade Er Eğitim Alayına düşen bir asker hava ve kara yolu ile Isparta merkeze gelerek buradan birliğine rahat bir şekilde teslim olabilir.

Uçak ile Ispartaya gelerek birliğine teslim olmak isteyen askerler Isparta Süleyman Demirel Havalimanı’na inerek buradan Havaş´a binerek kent merkezine gelebilirler. Kent merkezinden ise minibüsler ile rahat bir şekilde alaya ulaşabilirler.

Kara yolu ile gelerek 40. Piyade Er Eğitim Alayına teslim olmak istiyorsanız birçok ilden Isparta otogarına şehirler arası otobüs seferi bulunmaktadır. Bulunduğunuz ilin otogarını arayarak yada bizzat otogara giderek biletinizi almanız gerekmektedir. Celp dönemlerinde otogarlar çok kalabalık olmaktadır ve son ana kalanlar ek seferlere rağmen bilet bulmakta zorluk çekmektedirler. Isparta otogarına ulaştıktan sonra otogar içerisinde minibüslere binerek 40. Piyade Er Eğitim Alayına ulaşabilirsiniz.

40. Piyade Er Eğitim Alayı Sosyal İmkanları

Alay içerisinde aileleriniz ile rahat bir şekilde konuşabilmeniz için alayın bir çok yerinde ankesörlü telefonlar bulunmaktadır. İstirahat saatlerinizde bu ankesörlü telefonlar yardımı ile ailelerinizi aramanız mümkündür. Alayın bir çok noktasında bulunan kantinler ile kişisel ihtiyaçlarınızı gidermeniz mümkündür.
40. Piyade Er Eğitim Alayı Telefon Numaraları

0246 224 10 65 Telefon numarasından alaya ulaşmanız mümkündür. Bunun haricinde askerinizde ankesörlü telefon numarasını alarak tuşlu cep telefonunda ulaşamadığınız taktirde ankesörlü telefondan arayarak askerinizi adı ve soyadı ile telefona çağırmanız mümkündür.

40. Piyade Er Eğitim Alayı Adresi

Davras Mah. Atatürk Bulvarı 40. P. Eğt. Alay K. lığı 32010 Merkez Isparta

Bunlar haricinde sormak istediğiniz bir soru varsa yorum bölümünden bize iletebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir