Askeri Birlikler

İskenderun Deniz Er Eğitim Alay Komutanlığı

İskenderun Deniz Er Eğitim Alay Komutanlığına Ulaşım

Hatay´a Kara ve hava yolu ile ulaşım imkanınız bulunmaktadır. Şehirler arası otobüs seferleri ile direk olarak İskenderun´a ulaşım imkanı her ilden bulunmasa da bir çok ilden böyle bir şansınız bulunmaktadır. Bulunduğunuz şehirden İskenderun´a direk olarak şehirler arası otobüs seferi yoksa Hatay´a gelerek Hatay otogarından İskenderun minibüslerine binerek İskenderun Deniz Er Eğitim Alay Komutanlığına ulaşabilirsiniz.

Hava yolu ile İskenderun Deniz Er Eğitim Alay Komutanlığına gelmek isteyen askerler için Hatay havalimanı ile İskenderun arası yaklaşık olarak 45 Km dir. Uzak illerden gelecek askerler için uçak seferi ile gelmek güzel bir alternatif olacaktır. Hatay havalimanına indikten sonra havaş´lar ile İskenderun merkeze ulaşmanız mümkün olacaktır.

İskenderun Deniz Er Eğitim Alay Komutanlığı Sosyal İmkanları

İskenderun Deniz Er Eğitim Alay Komutanlığında yaklaşık 21 günlük bir eğitimin sonunda dağıtıma çıkacak olan acemi erler için bir çok olanak komutanlık içerisinde sunulmaktadır.

Komutanlık içerisinde askerlerin tuşlu telefonları haricinde görüşmek istedikleri kişilerle görüşebilmeleri için bir çok noktada ankesörlü telefonlar yer almaktadır. Kantinlerden alabileceğiniz kartlar ile bu ankesörlü telefonları kullanabilir ve sevdikleriniz ile irtibata geçebilirsiniz.
İskenderun Deniz Er Eğitim Alay Komutanlığı Telefon Numaraları

Komutanlığa telefon ile ulaşmak isteyen kişiler için komutanlık telefon numarası aşağıdaki gibidir.

– 0326 618 99 49

İskenderun Deniz Er Eğitim Alay Komutanlığı İçerisinde Bulunan ATM´ler

Alay içerisinde askerlerin Postane işlemlerini giderebilmesi için bir adet PTT şubesi ve ATM si bulunmaktadır.

Bunlar haricinde merak ettiğiniz bir soru varsa yorum üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir