Askeri Birlikler

Burdur 58’inci Piyade Alay Komutanlığı

58’inci Piyade Alay Komutanlığı 3’üncü Piyade Eğitim Tugayına bağlı bir acemi birliğidir. Askerliğiniz 58’inci Piyade Alay Komutanlığına düştüyse bu yazımızda alay ile ilgili gerekli bilgileri bulabilirsiniz.

Burdur 58’inci Piyade Alay Komutanlığına Ulaşım

Burdur 58’inci Piyade Alay Komutanlığına hava ve kara yolu ile ulaşım imkanı bulunmaktadır.

Hava yolu ile Burdur´a gelmek isteyen askerler bu konuda biraz zorlanabilirler bilet bakarken çevre illeri de kontrol etmeniz bilet bulmanızı biraz daha kolaylaştırabilecektir. Isparta havalimanı arası 35 Km ve Antalya havalimanı arası 140 Km mesafede bulunan alaya Isparta yada Antalya havalimanına indikten sonra havaşlar ile otogara oradan da şehirler arası otobüs seferleri ile Burdur´a ulaşabilirsiniz.

Kara yolu ile Burdur´a gelmek isteyen askerlerin işleri biraz daha kolaydır. Her ilden otobüs seferi bulunan Burdur kara yolu ile gelmek isteyenler için daha az aktarmaya sahiptir. Burdur otogarı ile Burdur 58’inci Piyade Alay Komutanlığı arası 5 Km dir. Otogara geldikten sonra minibüsler ile alaya ulaşmanız çok kolay olacaktır.
Burdur 58’inci Piyade Alay Komutanlığı Sosyal İmkanları

Alay içerisinde askerlerin sağlık problemlerini giderebilmesi için birinci seviye tedavi merkezi bulunmaktadır. Durumu daha ağır olan askerler ise Burdur devlet hastanesi yada Isparta askeri hastanesine sevk edilmektedirler. Ayrıca alay içerisinde rehberlik ve danışma merkezi yer almaktadır.

Bunun haricinde alay içerisinde bolca kantin ve askerlerin istirahat sürelerini değerlendirebilmeleri için voleybol, basketbol ve futbol sahaları bulunmaktadır.

Burdur 58’inci Piyade Alay Komutanlığı İletişim Bilgileri

Alayın açık adresi aşağıdaki gibidir;

58’inci Piyade Eğitim Alay Komutanlığı Merkez/Burdur

Aşağıda yer alan telefon numaralarından alaya ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.

0 248 233 13 57
0 248 233 13 58
0 248 233 13 59

Burdur 58’inci Piyade Alay Komutanlığı İçerisinde Yer Alan ATM´ler

Komutanlık içerisinde askerlerin işlemlerini halledebilecekler bir adet PTT şubesi yer almaktadır. Bu şube içerisinde çeşitli işlemlerinizi halletmeniz mümkündür. Bunun haricinde Ziraat bankası ve PTT bank atm´leri alay içerisinde yer almaktadır.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir