Askeri Birlikler

Balıkesir Bakım Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığı

Bakım Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığı Ulaşım Bilgileri:

Balıkesir il merkezi Çayırhisar bölgesinde General Kemal BALIKESİR kışlası içerinde yer alan Bakım Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığı’na çeşitli yollardan ulaşılabilir.

Kara Yolu: Kara yolu ile çeşitli illerden Balıkesir terminaline otobüs seferleri bulunuyor. Bu şekilde şehre gelip şehir içi otobüsler, minibüs ve ticari taksilerle de kışlaya ulaşabilirsiniz.

Terminal Tel: 0 266 246 57 51

Hava Yolu:  Hava yolu ile tüm illerden direkt uçuş olmasa da belirli illerden aktarmalı uçuşlarla Balıkesir’e ulaşım sağlanabilir.

Havalimanı Tel: 0 266 294 75 10

Demiryolu: Balıkesir tren garı şehir merkezinde bulunuyor ve buraya her gün, Karesi Ekspresi İzmir Mavi, 17 Eylül Ekspresi, 6 Eylül Ekspresi seferleri bulunuyor.

Tren Garı Tel: 0 266 241 03 00
Bakım Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığı Askerlere Sunulan İmkânlar

Bakım Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığı bulunduğu kışla içerisinde askerlerin gereksinim duyacakları ankesörlü telefonlar, güvenli internet bağlantıları yer alıyor.

Banka işlemleri için ATM şubesi, posta işlemleri için PTT şubesi askerlerin hizmetine sunulmuş durumdadır.

Birinci basamak sağlık merkezi sağlık problemlerini çözmek için kışla içerisinde bulunmakta ayrıca rehberlik ve danışma servisi de er ve erbaşların gereksinim duydukları danışma hizmetini vermektedir.

İhtiyaç duyulacak tüm malzemelerin satıldığı kantinler, eğlence ve dinlenme için gazino ve spor tesisleri bulunmaktadır.

Bakım Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığı Birliğin İletişim Bilgileri

Adresi: Bakım Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığı Çayırhisar/Balıkesir

Telefon: 0 266 221 20 00

Faks: 0 266 221 20 07

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir