Er - Erbaş

Askercell Hat Nasıl İptal Edilir?

Bir önceki konumuzda sizlere Askercell Nereden ve Nasıl Alınır? başlıklı bir yazı dizisi hazırlamıştık ve askercell hatlar ile ilgili bir çok konuda bilgilendirme içeren uzun bir yazı hazırlamıştık. Bu yazımızda ise sizlere askercell hatlarınızı nasıl iptal ettireceğinize dair bir bilgilendirme yazısı hazırlamaktayız.

Askerlik hizmetinizi bitirdiğiniz zaman veyahut herhangi bir nedenden dolayı askercell hattınızı iptal ettirerek normal hatta çevirmek isteyebilirsiniz. Bu gibi durumlarda aile bireyleriniz veyahutta hattınızın bağlı bulunduğu operatörler size telefon üzerinden yardımcı olamamaktadır.

Askercell hattınızı iptal ettirmek istediğinizde tek yapabileceğiniz işlem hat operatörünüze ait bir bayii´ye kimliğinizle beraber giderek askercell hattınızı normal hatta çevirmek istediğinizi belirtmeniz gerekmektedir. Bu işlem dışında herhangi bir yöntem ile askercell hatlar iptal edilememektedir.İptal edilen askercell ne olur?

Askercell hatlarınızı iptal edilememektedir. Yalnızca askercellden çıkarılarak normal hatta çevirilmektedir. Bu işlemden sonra hattınıza herhangi bir yükleme yapmayarak iptal olmasını sağlayabilirsiniz veya askercellden çıkardığınız hattınızı normal bir hat olarak kullanmaya devam edebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir