Askeri Birlikler

Antalya 3’üncü Piyade Eğitim Tugay Komutanlığı

Antalya 3’üncü Piyade Eğitim Tugay Komutanlığına Ulaşım

Tatil olarak gidilmek istendiğinde en güzel tatil bölgelerinden biri olan Antalya söz konusu askerlik olunca size biraz sorun yaratabilir. Sıcak havada yapacağınız eğitimler sizi zorlayacaktır. Askerliğiniz Antalya´ya düştü ise 2 farklı ulaşım imkanınız olacaktır. Antalya 3’üncü Piyade Eğitim Tugay Komutanlığına hava ve kara yolu ile ulaşım imkanınız bulunmaktadır.

Hava yolu ile ulaşım sağlamak isteyenler için Bir çok ilden direk yada aktarmalı olarak Antalya havalimanına uçuşlar bulunmaktadır. Bu uçuşlar ile Antalya´ya ulaşabilir ve sonrasında havaş yardımı ile şehir merkezine gelebilirsiniz.

Kara yolu ile ulaşım sağlamak isteyenler her ilden ulaşım sağlayabilirler. Tatilin gözde bölgelerinden olması nedeni ile her ilden Antalya otogarına şehirler arası otobüs seferleri bulunmaktadır. Antalya otogarına ulaştıktan sonra belediye otobüsleri ve minibüsler ile şehir merkezine ulaşabilirsiniz.
Antalya 3’üncü Piyade Eğitim Tugay Komutanlığı Sosyal İmkanları

Komutanlık içerisinde bir çok noktada askerlerin kişisel ihtiyaçlarını giderebileceği kantinler bulunmaktadır. Bu kantinlerde sivil hayata kıyasla sigara hariç bir çok şeyi çok ucuz fiyatlara satın alabilirsiniz. Kantin haricinde komutanlık içerisinde askerlerin istirahat sürelerini değerlendirebileceği spor alanları bulunmaktadır. Askerler istirahat sürelerinde bu spor alanlarını da aktivite gerçekleştirebilirler.

Antalya 3’üncü Piyade Eğitim Tugay Komutanlığı Telefon Numaraları

Aşağıda yer alan telefon numaralarından komutanlığa ulaşabilirsiniz.

– 0 242 321 53 51
– 0 242 321 53 52
– 0 242 321 53 53
– 0 242 321 53 54
– 0 242 321 53 55
– 0 242 321 53 56

Antalya 3’üncü Piyade Eğitim Tugay Komutanlığı İçerisinde Yer Alan ATM´ler

Komutanlık içerisinde askerlerin işlemlerini halledebilmesi için 1 adet PTT şubesi bulunmaktadır. Bu PTT şubesi ile evrak ve diğer işlemlerinizi halletmeniz mümkündür. Bunun haricinde komutanlık içerisinde ziraat, garanti ve PTT ATM´leri yer almaktadır.

Bunlar haricinde merak ettiğiniz farklı bir soru olması durumunda yorum bölümünden bize ve diğer Antalya 3’üncü Piyade Eğitim Tugay Komutanlığına düşen askerlere sorularınızı iletebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir