Askeri Birlikler

2. Jandarma Eğitim Tabur Komutanlığı Zonguldak / Devrek

2. Jandarma Eğitim Tabur Komutanlığı Ulaşım

2.Jandarma Eğitim Tabur Komutanlığı Zonguldak ile Devrek ilçesinde yer almaktadır. Havalimanı ile ulaşım İlçeye direk olarak bir ulaşım bulunmamaktadır. Ancak Zonguldak havalimanına indikten sonra havaş ile Zonguldak merkeze ulaşabilir ve buradan Devrek minibüsler ile Devrek ilçesine ulaşmanız mümkündür. Devrek Otogarı ile 2.Jandarma Eğitim Tabur Komutanlığı arası 1 km. dir. Devrek ile Zonguldak merkezin arası 52 Km. dir.

Karayolu ile ulaşım sağlamak isteyen askerler Devrek otogarına uğrayan otobüsler ile 2.Jandarma Eğitim Tabur Komutanlığına ulaşabilirler.

2. Jandarma Eğitim Tabur Komutanlığı Sosyal İmkanları

Tabur içerisinde askerlerin istirahat saatlerinde kullanabilecekleri playstation salonu ve internet cafe yer almaktadır. Bunun haricinde 2.Jandarma Eğitim Tabur Komutanlığı içerisinde askerlerin masa tenisi alanları, Halı saha ve basketbol sahası yer almaktadır. Komutanlık içerisinde askerlerin ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için bir çok kantin yer almaktadır.
2. Jandarma Eğitim Tabur Komutanlığı Telefon Numaraları

Aşağıda yer alan telefon numaralarından 2.Jandarma Eğitim Tabur Komutanlığına ulaşabilirsiniz.

– 0372 556 90 45
– 0372 556 90 46
– 0372 556 90 47

2. Jandarma Eğitim Tabur Komutanlığı Posta Adresi

Aşağıda yer alan adres üzerinden askerinize kargo ve posta göndermeniz mümkündür.

2. Jandarma Eğitim Tabur Komutanlığı Devrek Zonguldak

Bunlar haricinde merak ettiğiniz yada belirtmek istediğiniz bir konu varsa yorum üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir