ACİL.. Doğuda Askeri Görev Yapan Var mı?

     elifbatuhan • 14 Gün Önce • 177 Görüntülenme

Doğuda görev zor mu nasıl bir ortamı var ?


Bu Soruya 11 ´Kez Yorum Yapıldı.
14 Gün Önce   #1

Iğdır da benimki canım

14 Gün Önce   #2

Benimki kantinde görevli sadece yerine göre değişebilir

14 Gün Önce   #3

Benim askerimin arkadaslari doguda. Surekli yattiklarini soyluyolar. Doguda uzmanlar yapiyormus cogu seyi. O yuzden bi isleri olmuyomus. Ama her yer ayni olmayabilir

14 Gün Önce   #4

Komutanina bagli cnm bnce bnmkide doguda ilk zmnlar zorlandi sonra alisti

14 Gün Önce   #5

Benim nişanlım doğu da, açıkçası her işi kendileri yapiyorlar. Duvar boyasından tut tamir, kaynak işlerine kadar yapiyorlar. Bazen göreve de çıkıyorlar. Onun dışında 4-6 saatlik nöbetleri oluyor yer yer değişiyor.

14 Gün Önce   #6

Cevaplanan#3 @Üzeyirmerve :

Canım benim sevgilim izmir de görevde şu an komutanıyla konuştuğunu ve doğuya gitmek istediğini söylemiş ... Eğer istediği olursa askerimin doğuya gönderecekler ve nereye gideceğini ikimizde bilmiyoruz.. Askerim paraya ihtiyacım var istemesemde doğuya gitmek zorundayım falan dedi ve kendi isteği doğrultusunda askerliğini uzatmış sanırım dekirmek üzereyim ne yapamam gerek bilmiyorum... Doğuda hangi koşullarda oara alıyor askerler ??

14 Gün Önce   #7

Cevaplanan#4 @batuhansumeyra :

Canım benim sevgilimin babası zamanında doğuda uzmanlık yapmış .. O yüzden askerim her türlü koşula hazır olduğunu düşünüyor ama ben gideceği daha doğrusu gönderileceği yere bağlı olduğunu düşünüyorum..

13 Gün Önce   #8

Cevaplanan#6 @elifbatuhan :

Doguda 500 tl gibi bi para alacak. Bence bayram sonrasini beklemeliydi. Askerlik duserse bosuna doguya gitmiş olacak. Ayrica askerligini uzatacagina disarda para kazanmasi daha mantikliydi. Sozlesmeli er mi olacakmis?

13 Gün Önce   #9

Cevaplanan#8 @Üzeyirmerve :

Henüz gitmedi ama komutanıyla konuşmuş .. Gitmek istiyorum ben diye ne olacak bende tam olarak bilmiyorum.. Hayali asker olmak hedefi o yani ben de hiçbir şekilde engel olmak istemiyorum .. O yüzden ne yaparsan arkandayım dedim. Aslında 500 tl için bana da pek mantıklı gelmedi. Ama ne olacak bilmiyorum

13 Gün Önce   #10

Cevaplanan#9 @elifbatuhan :

Hakkinda hayirlisi olsun canim ikiniz icin de

12 Gün Önce   #11

Cevaplanan#10 @Üzeyirmerve :

Amin canım çok teşekkür ederiz :)

Bu soruya cevap verebilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Giriş Yap
Bilgi çubuğu
Loading...